Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

СКАЛА АЛУМ. 5+1 СТС C04C/06

2.290,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:202095

Алуминиумска скала
Број на газишта: 5+1
Висини на скала: 1.23м
Работна висини: 3.23м
Шифра на производител: C04C/06
Класа: ХОБИ
Носивост: 150кг
Сертификат: EN 131

СКАЛА АЛУМ. 5+1 СТС C04C/06
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе