Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

СКАЛА СО ПЛАТФОРМА АЛУМ. НА ТРКАЛА СО ОГРАДА

34.990,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:202128

Скала со платформа алум. на тркала
Број на газишта: од 6 до 14 газишта
Висини на стоење: од 1.40м до 3.30м
Работни висини: од 3.40м до 5.30м

  • Екстра висока ограда на горната платформа
  • Екстра голема платформа за стоење: 500*450мм
  • Поседува тркала за полесна манипулација
  • Ракохвати од двете страни за безбедно користење

Модели:
127761 (6 газишта, висина на стоење 1.40м)
127778 (7 газишта, висина на стоење 1.65м)
127785 (8 газишта, висина на стоење 1.90м)
127792 (9 газишта, висина на стоење 2.10м)
127808 (10 газишта, висина на стоење 2.35м)
127822 (12 газишта, висина на стоење 2.80м)
127846 (14 газишта, висина на стоење 3.30м)

Класа: STABILO (ПРОФИ ПЛУС)
Гаранција: 8 години

СКАЛА СО ПЛАТФОРМА АЛУМ. НА ТРКАЛА СО ОГРАДА
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе