Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ТРКАЛО РОТИРАЧКО ЦРНА ГУМА 200*50 ТЕЛЛУРЕ 053348

969,00 ден

На залиха

Шифра на производител: 053348

Димензија: 200х50мм
Материјал: Гума
Држач: Ротирачки
Осовина: Пиксна
Димензија на плочка: 132х109мм
Висина од под до плочка: 240мм
НОСИВОСТ динамичка (4км/ч): 230кг

НАМЕНА:
За надворешна и внатрешна употреба.
Лесно се движат преку нерамнини на подот.
Наменето за сите типови на подлоги, не ја оштетуваат подлогата, но може да остават трага.
Може да се користи и при присуство на влага и масла, но не и при присуство на силни хемиски средства.

ТРКАЛО РОТИРАЧКО ЦРНА ГУМА 200*50 ТЕЛЛУРЕ 053348
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе