Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ТРКАЛО РОТИР. СО КОЧНИЦА ПОЛИУРЕТАН 80*30 ИНОКС 606701

2.099,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:997306

Производител: Tellure Rota Italia
Намена: колички и машинерија со среден товар, мовилни скелиња и колички за прехрамбена и хемиска индустрија
Цврстина: 55 Shore D
Температурна издржливост: -15c/+80c

ТРКАЛО РОТИР. СО КОЧНИЦА ПОЛИУРЕТАН 80*30 ИНОКС 606701
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе