Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ТУРПИЈА ЗА ЛАНЕЦ ЗА ПИЛА ЗА ДРВО 412 200*4.5мм 005224 ПФЕРД 11017203

99,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:307791

ТУРПИИ ЗА ЛАНЕЦ ЗА ПИЛИ ЗА ДРВО, ОКРУГЛИ (програм 201)
Округла турпија за рачно острење на ланчани пили, со прецизен спирален засек за исклучителна острина и долг век на траење. Брзо и без бразди ги остри остриците на забците на пилата. Овозможува економично и, во споредба со машинското острење, поблаго острење без топлотно оптеретување поради триењето.

Дијаметар: 4.5мм
Должина: 200мм

Шифра: 005224

Каталог страна: 201/28

  • Рачка за турпија: Дрвена Шифра 015407 (307793)
ТУРПИЈА ЗА ЛАНЕЦ ЗА ПИЛА ЗА ДРВО 412 200*4.5мм 005224 ПФЕРД 11017203
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе