Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ТУРПИЈА РАЧНА ПЛОСНАТА СО РАЧКА ЗАСЕК 2 200ММ ПФ 1112 541524 ПФЕРД 11210207

379,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304541

ТУРПИИ РАЧНИ (програм 201)
Плосната турпија за рачно користење.
Засек 2: за универзално користење
Намена: Обработка на површини, отстранување на рабови, обработка на правоаголни облици
Облик А по DIN 7261

Тип на засек: 2

Должина: 200мм

Шифра: 541524

Каталог страна: 201/7

ТУРПИЈА РАЧНА ПЛОСНАТА СО РАЧКА ЗАСЕК 2 200ММ ПФ 1112 541524 ПФЕРД 11210207
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе