Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ЧЕТКА ОД ИНОКС НЕПРЕПЛЕТЕНА КБУ 8010/6 934612 ПФЕРД 43220082

849,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304573

ЧЕТКА КОНУСНА СО ДРШКА, НЕПРЕПЛЕТЕНА (програм 208)

ЖИЦА ОД ИНОКС
Материјал за обработка: ИНОКС

Димензија четка/лонец: 80/10мм

Димензија должина/ширина на четка: 20/10мм

Шифра: 934612

Каталог страна: 208/30

ЧЕТКА ОД ИНОКС НЕПРЕПЛЕТЕНА КБУ 8010/6 934612 ПФЕРД 43220082
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе