Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ЧЕТКА ОД ИНОКС ПРЕПЛЕТЕНА ПБГС 1010/6 659304 ПФЕРД 43218006

349,00 ден

На залиха

Категорија
SKU:304572

ЧЕТКА СО ДРШКА, ПРЕПЛЕТЕНА (програм 208)
Изведба: PBGS ПРЕПЛЕТЕНА SINGLETWIST
ЖИЦА ОД ИНОКС
Материјал за обработка: ИНОКС

Димензија четка/лонец: 10/10мм

Должина четка: 25мм

Шифра: 659304

Каталог страна: 208/26

ЧЕТКА ОД ИНОКС ПРЕПЛЕТЕНА ПБГС 1010/6 659304 ПФЕРД 43218006
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе