Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци
bethemestore2-header-icon4
Заследете не на Facebook и добијте изненадувачки попусти
Претплатете се на билтен и добивајте редовни новости
Бидете наш редовен муштерија и добивајте пригодни подароци

Вашите нарачки се испорачуваат во најбрз можен рок

ЧЕТКА ОД НАЈЛОН 0.15 4*100*300ММ ИБУ 04100 036624 ПФЕРД 43679414

179,00 ден

Нема на залиха

Категорија
SKU:304584

ЧЕТКА ЗА ВНАТРЕШНА ОБРАБОТКА (програм 208)

ВЛАКНО ОД НАЈЛОН
Посебно се погодни за четкање на тешко достапни места
како на пример внатрешни површини на цевки и дупки
при рачна обработка

Димензии Ф четка/должина: 4/100мм

Вкупна должина: 300мм

Најлон: 0.15

Шифра: 036624

Каталог страна: NEW

ЧЕТКА ОД НАЈЛОН 0.15 4*100*300ММ ИБУ 04100 036624 ПФЕРД 43679414
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Се согласувам” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни)
Прочитајте повеќе